Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Windows tüm ayarları tek pencerede?

Windows işletim sistemi kullanıyoe iseniz bazı özellikleri değiştirmek için önce özelliğin bulunduğu pencere ulaşmanız gerekir ki bu bazen eziyet olur. Windows işletim sisteminin bir çok modu olduğu gibi , çoğu kimsenin bilmediği gizli bir modu daha var:Godmode, yani Tanrı modu…Öncelikle bu modu nasıl açacağınızı anlatalım deneyebilirsiniz. Masaüstünde yeni bir klasör oluşturalım ve adını GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} olarak değiştirelim. Klasör farklı bir simgeye dönüşecek ve adının “GodMode” olarak değiştiğini göreceksiniz.

Şimdi bu simgeye çift tıklayalım ve işte görüyoruz. Windows işletim sisteminde ulaşmak için türlü uğraşlar verdiğimiz tüm ayar seçeneklerinin bu klasör adı altında görüntülenmesini görüyoruz. Gerçekten işe yarar bir durum. Aynı işlemi Vista altında yada windows 8 ilede gerçekleştirmek de mümkün.

windows-mode

Yazar Hakkında

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">