Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Online Favicon Yapma

Günümüzde faviconlar web sitelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Öyle veya böyle bir web sitesi sahibi olduğunuzda adres çubuğunun kenarında sizi temsil eden bir favicon kullanmak isteyebilirsiniz. Elbette bunun için faviconun nasıl oluşturulacağını bilmeniz yada sizin için bunu yapabilecek online bir servis kullanmanız gerekecek.

http://www.favicon.cc adresi online favicon oluşturma servisidir. Siteye girdiğinizde favicon çizebileceğiniz bir ekran sizi karşılıyor. Renk panelinden istediğiniz renkleri seçerek, tuval üzerindeki kutucuklar yardımıyla isteginiz şekli oluşturabilirsiniz. Bu haliyle gözünüze pek de hoş gelmeyebilir ancak  favicona dönüştüğünde daha hoş bir görüntüye kavuşacaksınız.

favicon-olusturma

Ben çizmeyi pek beceremem diyorsanız import image seçeneği ile istediğiniz bir resmi de favicona dönüştürebilirsiniz. Favicona dönüştürdüğünüz resim üzerinde değişiklik yapma şansınızda var.

online-favicon

Yazar Hakkında

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">