Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Konu müzik olunca “akorcetveli.com”

İnternette müzik severlerin ve müzisyenlerin ziyaret edebileceği yüzlerce site mevcut. Müzik sitesi şeklinde tanımlayabileceğimiz bu siteler daha çok belirli içerikleri barındırmalarıyla dikkat çekiyor. Örneğin bu sitelerden birinde sadece şarkı sözlerini bulabilirken diğerinde müzik haberleri,  bir diğerinde müzisyen biyografilerini ve benzer içerikleri görebiliyoruz.

Aslında konu müzik olunca, müzikle ilgili birbirinden farklı bir çok içerik ve kategorinin sergilendiği bir site bulmak biraz zor olabiliyor.  Dolayısıyla müzikle ilgili bir çok içeriğin tek başlık altına toplanmış ve içeriğe göre kategorize edilmiş düzenli bir site, müzikseverlerin ve müzisyenlerin ihtiyacı haline geliyor.

İşte tamda bu noktada sizlere özenle tavsiye edebileceğim daha yeni yayına girmiş yepyeni bir site var.

adı akorcetveli.com

Site öncelikle müzikle ilgili bir çok içeriğini düzenli olarak kategorize etmiş ve  kullanıcalara sunmuş.

Peki hangi içeriklere sahiptir bu akorcetveli.com?

Ana başlıklar halinde yazacak olursak;

 • Şarkı Akorları
 • Şarkı Tabları
 • Şarkı Sözleri
 • Şarkı Çevirileri
 • Sanatçı Biyografileri
 • Video Klipler, Gitar Eğitim Videoları, Performans ve Enstruman Tanıtım Videoları
 • Müzik Haberleri
 • Kullanıcı Paylaşımlı Demo Kayıtlar
 • Müzik İlanları
 • Akorcetveli
 • Akord Yapma Aracı

gibi içerikleri barındıran bir sitedir akorcetveli.com.

Sitenin en güzel yanlarından biri de herhangi bir şarkının akorlarını incelerken, aynı zamanda şarkıda kullanılan akorların basılışlarını görebilir, şarkıyı dinleyebilir, şarkının tablarına bakabilir, şarkıyı seslendiren sanatçının biyografisine ve diskografisine göz atabilir ve aynı zamanda sanatçının site içindeki diğer şarkılarının da bir listesini bulabilirsiniz.

Şarkı akorlarına gitarınızla birlikte eşlik etmek isterseniz o anda gitarınızın akordunu  yapabileceğiniz Akord alanı dahi mevcut. Sitede bulunan tüm akorlar şarkının kendi orjinal tonuyla  yazılmıştır.

Üyelik sisteminde üyeler kendi panellerinden akor,ilan,tab,demo,söz ve çeviri gibi içerikleri paylaşabilirler. Aynı zamanda üyeler birbirleri ile arkadaş olabilir ve  aralarında mesajlaşabilirler.

Evet daha fazla beklemeden siteyi inceleyebilirsiniz.

Bir müzik ve müzisyen sitesi www.akorcetveli.com

Yazar Hakkında

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">