Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Flash notları ve uygulama sayfaları – pdf

Flash kullanarak animasyon görüntüleri oluşturabilirsiniz. Sahne üzerinde çizimler yaparak çizimlerinize eylemler uygulaya bilirsiniz.  Bu yazı da yer alan dökümanlarda  flash animasyonları hazırlamak için ihtiyaç duyacağınız temel konuların anlatımları ve pekiştirme uygulamaları yer almaktadır. Uygulamalar flash cs3 kullanarak hazırlanmıştır. Örneklerin kodlanmasında action script 3 kullanılmıştır. Uygulamaları adım adım takip ederek flash ile animasyon oluşturma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Not: Uygulama ve anlatımların bir kısmı farklı kaynaklardan derlenmiştir. İçeriğin size ait olduğunu düşünüyor ve yayından kaldırılmasını istiyorsanız incelenmesi için iletişim sayfasını üzerinden yazabilirsiniz.

NameSizeHits
Cark464.6 KiB411
FrameByFrameText252.7 KiB321
Maskeler2.3 MiB408
Maskeler2344.5 KiB326
Sarkac925.1 KiB446
Sarkac2854.1 KiB158
TextAnimasyon493.5 KiB286
TopZıplatma583.7 KiB344

Yazar Hakkında

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">