Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Az bilenen ama çok kullanışlı Windows uygulamaları – 2

Windows Tweaker

Windows Tweaker ile Windows’unuza 100′den fazla Windows 8 özelliği ekleyebilirsiniz. Bunların içinde içerik menüleri, tarayıcı ayarlarında yeni seçenekler ya da sisteminizi hızlandıracak diğer değişiklikler de yer alıyor.

Windows 7 Tweaker geliştiricisi sadece Windows 8 işletim sistemi desteği eklemek için v4.0 yazılımını güncelledi ve Windows Tweaker ile yeniden adlandırıldı.

Windows Tweaker kolay kullanımlı, güzel bir kullanıcı arayüzü ve 100′den fazla tweaks (ince ayar, hızlandırma) sunuyor. Tweaks, üretici, model, telefon desteği, URL desteği ve logo olarak varsayılan OEM bilgileri gibi özelleştirmek için kullanılabilir.

Bu ücretsiz yazılım sayesinde kolaylıkla Windows Explorer, ekran, sağ tıklama (bağlam menüsü), araç çubuğu yerleri, görevleri, özellikleri ve oturum açma ekranı, varsayılan ayarları değiştirebilirsiniz.

Windows Tweaker, programı ile bir çok Windows ayarlarına ulaşabilirsiniz ve Windows ayarlarını kendiniz yapabilirsiniz. Windows ayarlarını yaparak PC nizin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.bilgisayarkurdu.com/

Yazar Hakkında

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">